Vyhledávání
Druh ubytování:

Vyberte kraj:

Vyberte turistickou oblast:


Vyzkoušejte rozšířené vyhledávání
Ubytování
Turistické oblasti
Doporučujeme
Telestica, www.telestica.cz


auto-inzert.cz


mobilní domy


nove-zaluzie.cz
AKCE: Nyní základní registrace objektu zdarma!
Hotel Seeberg
1 2
Náročnější sportyNáročnější sportyCykloturistikaCykloturistikaHistorické památkyHistorické památkyJízdárnaJízdárnaRestaurace v blízkostiRestaurace v blízkostiDomácí zvířeDomácí zvířeDětské hříštěDětské hříštěPřípojka na internetPřípojka na internetKrbKrbTelevizeTelevizeSaunaSaunaBazénBazénKoupání v okolíKoupání v okolí

Ubytování Hotel
Kraj: Karlovarský kraj
Turistická oblast: Krušné hory
Obec: Františkovy Lázně
Ubytovací kapacita: 1 - 50 osob
Cena za noc: od 500 Kč (se snídaní)

Provozovatel: Radovan Caran
Email pro rezervaci: seeberg@seeberg.cz
Kontaktní telefon: +420 354 595081
Webové stránky objektu: www.seeberg.cz

+ Přidat do oblíbených

Kontaktní údaje - Hotel Seeberg

Provozovatel: Radovan Caran
Email provozovatele: seeberg@seeberg.cz

Telefon: +420 354 595081
Webové stránky: www.seeberg.cz

Podrobnější informace o cenách najdete přímo na našem webu: www.seeberg.cz

TERMÍN / DRUH POBYTU CENA S DPH
Sezóní cena za osoba / noc 550 Kč
Mimosezóní cena za osoba / noc 500 Kč
Cena za celý objekt / týden 0 Kč
Cena za zkrácený pobyt (pokud je dostupný) 0 Kč


PROVOZ OBJEKTU INFORMACE
Provoz objektu Celoroční
Letní sezóna 16.03. ? 15.10.
Zimní seźona 16.10. ? 15.03.
Zkrácený pobyt není možný

Hotel Seeberg byl postaven v bezprostřední blízkosti romantického hradu Seeberg v klidné a průmyslem nedotčené oblasti pět minut od centra světoznámých Františkových Lázní. Nádherná příroda snoubící se s tajemnou historií vytváří idylické prostředí pro regeneraci organismu našich hostů, které jsme připraveni hýčkat v hotelových lázních, wellness centru vybaveným novou saunou a bazénem s mořskou vodou. Krajina je protkána značenými cyklotrasami, cestami pro pěší turistiku a naučnými stezkami.

Ubytování Františkovy Lázně

Hotel Seeberg je postaven v moderním stylu. Všechny pokoje jsou prostorné, světlé s výhledem na hrad Seeberg nebo chebskou kotlinu a většina pokojů má balkon nebo terasu. Velké postele vyrobené z masivního dřeva jsou vybaveny zdravotními matracemi a protialergickými lůžkovinami. K vybavení pokojů patří koupelna se sprchou, WC, satelitní TV, vysokorychlostní internetové připojení WIFI, fén, pohodlné sofa, u nadstandardů vana, digitální sejf na Vaše cennosti, chladnička, minibar. Samozřejmostí je dostupnost všech českých mobilních operátorů.

Stravování Františkovy Lázně

Součástí ceny je snídaně nabízená formou švédských stolů bohatého výběru. Obsahuje též dietní, bezlepková, vegetariánská a podobná jídla. Restaurace a večeře jsou podávána ve vlastní restaruci z bohaté nabídky dle osobního přání. K dispozici je také zahradní restaurace. Naše restaurace zajišťují celodenní stravování nebo polopenzi s možností výběru z místních a mezinárodních pokrmů. Posedět můžete také u baru, který je v provozu po celý den. V letních měsících vás zveme k příjemnému posezení pod kaštany v zahradní restauraci. K dispozici je také větší sál vhodný pro pořádání svatebních hostin nebo jiných společenských akcí.

Výlety Františkovy Lázně

Ani ctitelé kultury nepřijdou zkrátka. Bohatý kulturní program uspokojí Vaše potřeby v oblasti divadla, umění i filmové tvorby. Ve městě jezdí mikrovláček, který ocení především vaše děti. Nedaleko se nachází mimo jiné přírodní rezervace SOOS s bahenními sopkami, či historická rezervace Žirovnice se známými vykopávkami. Pro milovníky historie se nabízí návštěva hradů Cheb, Seeberg, Libštejn, Skalná, Starý Hroznatov, Bečov, Loket, zámku Kynžvart a zřícenin hradů Starý Rybník či Andělská hora. Zajímavý pro vás bude i výlet do dalších měst lázeňského trojúhelníku Karlových Varů a Mariánských Lázní.V těsné blízkosti bylo zřízeno špičkové 18-ti jamkové golfové hřiště, patřící mezi nejlepší v Česku – náročnost 72 par, plocha 72 ha, celková délka 6114 m.

Koupání v okolí
Lyžařský vlek
Bazén
Kuchyňka
Sauna
Kouření v objektu
Televize
Obchod v blízkosti
Krb
Společenská místnost
Přípojka na internet
Vinárna
Terasa
Příjem platebních karet
Zahrada
Les
Houbaření
Koupelna
Satelit
Dětské hříště
Domácí zvíře
Restaurace v blízkosti
Parkování u objektu
Jízdárna
Historické památky
Cykloturistika
Půjčování kol
Náročnější sporty