Vyhledávání
Druh ubytování:

Vyberte kraj:

Vyberte turistickou oblast:


Vyzkoušejte rozšířené vyhledávání
Ubytování
Turistické oblasti
Doporučujeme
Telestica, www.telestica.cz


auto-inzert.cz


mobilní domy


nove-zaluzie.cz
AKCE: Nyní základní registrace objektu zdarma!
Penzion U Bohouše
1 2
CykloturistikaCykloturistikaHistorické památkyHistorické památkyJízdárnaJízdárnaRestaurace v blízkostiRestaurace v blízkostiDomácí zvířeDomácí zvířeKrbKrbTelevizeTelevizeKuchyňkaKuchyňkaKoupání v okolíKoupání v okolíLyžařský vlekLyžařský vlek

Ubytování Penzion
Kraj: Plzeňský kraj
Turistická oblast: Šumava
Obec: Dolejší Krušec č.16
Ubytovací kapacita: 1 - 34 osob
Cena za noc: od od 170,- Kč (bez snídaně)

Provozovatel: Vladimíra Jelínková
Email pro rezervaci: bohous.jelinek@centrum.cz
Kontaktní telefon: 724 254 845
Webové stránky objektu: www.krusec.cz/

+ Přidat do oblíbených

Kontaktní údaje - Penzion U Bohouše

Provozovatel: Vladimíra Jelínková
Email provozovatele: bohous.jelinek@centrum.cz

Mobil: 724 254 845
Webové stránky: www.krusec.cz

Podrobnější informace o cenách najdete přímo na našem webu: www.krusec.cz/

TERMÍN / DRUH POBYTU CENA S DPH
Sezóní cena za osoba / noc 0 Kč
Mimosezóní cena za osoba / noc 0 Kč
Cena za celý objekt / týden 0 Kč
Cena za zkrácený pobyt (pokud je dostupný) 1 Kč


PROVOZ OBJEKTU INFORMACE
Provoz objektu
Letní sezóna
Zimní seźona
Zkrácený pobyt není možný

Penzión,,U Bohouše'se nachází v klidné části Šumavy pod lesem v malé vesničce Dolejší Krušec, nedaleko Sušice a je vhodný k letní i zimní rekreaci. K dispozici je 6 pokojů s kapacitou 34 lůžek v patře.

Ubytování Dolejší Krušec č.16

V přízemí je kompletně vybavená kuchyně-2plynové sporáky,mikrovlná trouba,toustovač,rychlovarná konvice,mraznička,chladnička a veškeré nádobí.(je také možnost si objednat vakuovaná jídla dle vlastního výběru) V přízemí je také velká společenská místnost s krbem, barevným televizorem a knihovnou.V přízemí take najdete dámské a pánské WC a sprchy.

Stravování Dolejší Krušec č.16

Stravování je vlastní,nebo po domluvě možnost objednání vakuovaných jídel.

Výlety Dolejší Krušec č.16

Nádherná Šumava láká v létě k turistice,cyklo-turistice,nebo k procházkám v Šumavském Národním parku.V Šumavském Národním parku můžete navštívit ledovcová horská jezera např. nejznámější Černé a Čertovo jezero,dále jezero Laka a Prášilské jezero.Můžete navštívit bažinaté slatě.Největší slať-Kvildskou,která má rozlohu 42ha,nejkrásnější Tříjezerní slať.Na slatích se vyskytuje spousta rostlinných a živočišných druhů, které jinde stěží najdete.Šumava má nespočet krásných míst kam se dostanete na kole tak i pěšky.Také o památky není nouze např.nejvýše položený hrad Kašperk,další známé hrady Velhartice,Rabí,kde slavný Husitský vojevůdce Jan Žižka přišel o druhé oko.Další zajímavá místa-Kvilda....místo kde se natáčel film Král Šumavy,Dobrá Voda kde je židovské muzeum,kostel s unikátním skleněným oltářem a křížovou cestou,je to světová rarita.V Kašperských Horách najdete Šumavské muzeum které opravdu stojí za zhlédnutí,dále výstavava starých motorek a v nedaleké Červené je stádo Amerických bizonů.Ve městě Sušice je muzeum sirek,překrásný pohyblivý betlém.Nad městem se pyšní z jedné strany kostelík zvaný Andělíček,z druhé strany rozhledna Svatobor.
V národním parku Šumava i mimo něj jsou pro vás připraveny stovky kilometrů udržovaných cyklo-stezek. Délku a obtížnost cyklo-tras si může každý zvolit dle libosti, od mírných až po ty náročnější.Také v nedalekém Divišově je možnost jízdy na koni a po domluvě i celodení vyjížďky po Šumavě.Také je možno si půjčit loď na sjetí řeky Otavy nebo možnost si zapůjčit kolo v nedaleké Sušici.V měsícich červenec a srpen jezdí BUS s přívěsem na kola a za pár korun Vám vyveze kol do centrální části Šumavy.
Kousek od penziónu U Bohouše, v Hartmanicích (2,5km) je možnost využívat upravované sjezdovky se zasněžováním i s možností večerního lyžování. V této lokalitě jsou také strojově upravované běžecké stopy navazující na šumavskou magistrálu.

Informace Dolejší Krušec č.16

Nástup na ubytování do penzionu,,U Bohouše'na Dolejším Krušci je od 15.hod.v kterýkoliv den v týdnu(není-li dohodnuto jinak).Ceny za ubytování-děti do 2let zdarma(bez nároku na lůžko),děti do 5let-170,-Kč,2 a více nocí 220,-Kč,1noc-250,-Kč,pronájem celého objektu-po dohodě.Domácí mazlíčci 50,-100,-Kč(podle velikosti)

Lyžařský vlek
Bazén
Koupání v okolí
Sauna
Kuchyňka
Přípojka na internet
Televize
Koupelna
Krb
Satelit
Terasa
Dětské hříště
Zahrada
Kouření v objektu
Les
Náročnější sporty
Houbaření
Vinárna
Domácí zvíře
Příjem platebních karet
Restaurace v blízkosti
Obchod v blízkosti
Parkování u objektu
Společenská místnost
Jízdárna
Historické památky
Cykloturistika
Půjčování kol