Vyhledávání
Druh ubytování:

Vyberte kraj:

Vyberte turistickou oblast:


Vyzkoušejte rozšířené vyhledávání
Ubytování
Turistické oblasti
Doporučujeme
Telestica, www.telestica.cz


auto-inzert.cz


mobilní domy


nove-zaluzie.cz
AKCE: Nyní základní registrace objektu zdarma!
Ubytování Nad rybníkem Nová Říše
1 2
Náročnější sportyNáročnější sportyCykloturistikaCykloturistikaHistorické památkyHistorické památkyJízdárnaJízdárnaRestaurace v blízkostiRestaurace v blízkostiPřípojka na internetPřípojka na internetTelevizeTelevizeKuchyňkaKuchyňkaKoupání v okolíKoupání v okolí

Ubytování Apartmán
Kraj: Kraj Vysočina
Turistická oblast: Vysočina
Obec: Nová Říše
Ubytovací kapacita: 1 - 15 osob
Cena za noc: od 350 Kč (bez snídaně)

Provozovatel: Jiří Veselý
Email pro rezervaci: atelier.vip@seznam.cz
Kontaktní telefon: +420777894374
Webové stránky objektu: www.ateliervesely.cz

+ Přidat do oblíbených

Kontaktní údaje - Ubytování Nad rybníkem Nová Říše

Provozovatel: Jiří Veselý
Email provozovatele: atelier.vip@seznam.cz

Mobil: +420777894374
Webové stránky: www.ateliervesely.cz

Podrobnější informace o cenách najdete přímo na našem webu: www.ateliervesely.cz

TERMÍN / DRUH POBYTU CENA S DPH
Sezóní cena za osoba / noc 0 Kč
Mimosezóní cena za osoba / noc 0 Kč
Cena za celý objekt / týden 0 Kč
Cena za zkrácený pobyt (pokud je dostupný) 0 Kč


PROVOZ OBJEKTU INFORMACE
Provoz objektu
Letní sezóna
Zimní seźona
Zkrácený pobyt není možné

Nabízíme Vám příjemné ubytování v soukromí, které se nachází v obci Nová Říše v krásném klidném prostředí kraje Vysočina nedaleko Telče. Apartmány Nad rybníkem se nacházejí na kraji obce přibližně 800 metrů od náměstí s nádherným výhledem na klášter i rybník.

Ubytování Nová Říše

Apartmány mají vlastní, plně vybavenou koupelnu se sprchou, kuchyňský kout s jídelnou, obývacím pokojem a dalšími pokoji. V penzionu jsou dva plně vybavené apartmány pro dlouhodobé i krátkodobé ubytování a jeden malý apartmán vhodnější pro krátkodobé ubytování. Volné parkování u penzionu, kryté venkovní posezení u vstupu do apartmánů, bezplatná Wi-Fi, TV, a především domácí prostředí s příjemnou atmosférou jsou velkou předností tohoto ubytování.
Ubytování v obou větších apartmánech v podkroví je vhodné i pro rodiny s dětmi. Penzion nabízí ubytování pro 1 až 15 osob.

Stravování Nová Říše

Stravování lze zajisti v restauracích v obci nebo v restauraci v Hospodářském dvoře v Bohuslavicích. K dispozici jsou kompletně vybavené kuchyně, které jsou součástí apartmánů.

Výlety Nová Říše

V okolí Nové Říše, resp. Telče je několik cyklotras či značených turistických tras (např. Březinova stezka - Počátky, Telč, Nová Říše, Jaroměřice), které Vás zavedou ke zdejším pamětihodnostem či Vás provedou krásným malebným krajem Českomoravské vrchoviny a přírodním parkem Česká Kanada (okolní lesy jsou rájem pro houbaře). V zimě lze využít lyžařský vlek v Mrákotíně či na Jalovci nebo na Šacberku, případně běžkařské trasy v okolí nedaleké Javořice - 837 m n.m. V okolí se nachází také nespočet dalších sportovních aktivit – např. tenisové kurty a sportovní areály v Dačicích či Telči, jízda na koních či multifunkční sportovní hřiště v Bohuslavicích, zimní stadion v Telči, golf v Šiškově mlýně atd. V blízkosti je i možnost koupání v čistých rybnících Velkopařezitý v Řásné, Horní a Dolní Mrzatec, Roštýn, Zvůle či v zatopených lomech např. v Horním Bolíkově, Řídelově. V dosahu jsou i venkovní koupaliště či bazény v Dačicích, Jemnici, Moravských Budějovicích, případně větší aquaparky v Jihlavě, Třebíči či Jindřichově Hradci. O prázdninách se koná v Telči a okolí spousta kulturních akcí, nejznámější a nejoblíbenější jsou Prázdniny v Telči. Podrobnější informace Vám rádi poskytneme.
Nakupovat je možné přímo v Nové Říši, větší nákupy v Telči či v Dačicích. Stejně tak lze využít pestré nabídky restaurací v těchto obcích a dále např. v Bohuslavicích či na Hladově (wellness). V sousedních Bohuslavicích můžete navštívit Hospodářský dvůr se zvířaty a s atrakcemi pro děti.
Turistické cíle: Nová Říše (klášter), Telč (UNESCO - zámek se zámeckou zahradou a parkem, historické náměstí, věž a kostel sv. Ducha, rozhledna), Dačice (zámek, památník 1.vyrobené kostky cukru na světě), Roštejn (hrad), Kostelní Vydří (klášter), Slavonice (náměstí, podzemí, pohraniční opevnění bunkry), Landštejn (hrad), Javořice (nejvyšší hora Českomoravské vrchoviny), Třešť (Muzeum Vysočiny - expozice betlémů), Jihlava (katakomby, Zoologická zahrada), Třebíč (UNESCO - Židovská čtvrť, bazilika Sv. Prokopa ), Jindřichův Hradec (zámek, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice), Horní a Dolní Pěna (Rodinný Zoopark, Obludiště), Bítov (hrad, rozhledna), Cornštejn (zřícenina), Vranov nad Dyjí (zámek, přehrada), Lesná (rozhledna Mařenka), Jaroměřice nad Rokytnou (zámek, park), Zvůle (rozhledna U Jakuba).

Informace Nová Říše

Dospělí: 350,- Kč / noc (apartmán Západ a Východ)
Dospělí: 250,- Kč / noc (apartmán Jih)
Děti 3 - 15 let: 200,- Kč / noc
Děti do tří let (bez nároku na lůžko): zdarma
Při obsazení pokoje jednou os. cena: 500,- Kč / noc (apartmán Západ a Východ)
Týdenní pobyty: 6000,- Kč / apartmán Západ a Východ

Koupání v okolí
Lyžařský vlek
Kuchyňka
Bazén
Televize
Sauna
Přípojka na internet
Krb
Terasa
Zahrada
Les
Satelit
Houbaření
Dětské hříště
Koupelna
Kouření v objektu
Restaurace v blízkosti
Domácí zvíře
Obchod v blízkosti
Společenská místnost
Parkování u objektu
Půjčování kol
Jízdárna
Příjem platebních karet
Historické památky
Cykloturistika
Náročnější sporty
Vinárna