Vyhledávání
Druh ubytování:

Vyberte kraj:

Vyberte turistickou oblast:


Vyzkoušejte rozšířené vyhledávání
Ubytování
Turistické oblasti
Doporučujeme
Telestica, www.telestica.cz


auto-inzert.cz


mobilní domy


nove-zaluzie.cz
AKCE: Nyní základní registrace objektu zdarma!
Chalupa Huntirov
1 2
CykloturistikaCykloturistikaHistorické památkyHistorické památkyJízdárnaJízdárnaRestaurace v blízkostiRestaurace v blízkostiKrbKrbKuchyňkaKuchyňkaSaunaSaunaKoupání v okolíKoupání v okolí

Ubytování Chalupa
Kraj: Ústecký kraj
Turistická oblast: České Švýcarsko
Obec: Huntirov
Ubytovací kapacita: 1 - 10 osob
Cena za noc: od 215kc Kč (bez snídaně)

Provozovatel: helena znakova
Email pro rezervaci: helenaznak@hotmail.com
Kontaktní telefon: 00447950644391
Webové stránky objektu: www.czechouse.com

+ Přidat do oblíbených

Kontaktní údaje - Chalupa Huntirov

Provozovatel: helena znakova
Email provozovatele: helenaznak@hotmail.com

Mobil: 00447950644391

Podrobnější informace o cenách najdete přímo na našem webu: www.czechouse.com

TERMÍN / DRUH POBYTU CENA S DPH
Sezóní cena za osoba / noc 0 Kč
Mimosezóní cena za osoba / noc 0 Kč
Cena za celý objekt / týden 15 Kč
Cena za zkrácený pobyt (pokud je dostupný) 0 Kč


PROVOZ OBJEKTU INFORMACE
Provoz objektu
Letní sezóna 01.06 - 30.09
Zimní seźona 01.12 - 30.02
Zkrácený pobyt není možné

Nabízený objekt se nachází v klidné obci Huntířov, na hranici národniho parku České Švýcarsko. Na chalupě lze ubytovat až 10 osob. Chalupa byla zrekonstruována během let 2004 až 2008.Při rekonstrukci byly zachovány tradiční prvky typické pro tento typ chalup (dřevěné roubení, pec na dřevo, dřevěné trámy, zrekonstruovaná originalní okna a dveře) a zároveň byly vytvořeny moderní prvky, jako koupelnové zařízení, vyhřívané podlahy či sauna. Chalupa je stylově zařízena kombinací chalupařského nabytku s moderními doplňky. Například nové stylové postele postelemi s ortopedickými matracemi. Chalupa nabýzí luxusní a vkusné ubytování.
Chalupa je rodinným dědictvím, a proto byla zrekonstruována s péčí a respektem k celému objektu. Po určitou část roku je též využívána rodinnými přílušníky a z tohoto důvodu je prostředí útulné, pohodlné a practické. Myšleno je též na bezpečnost dětí v objektu ( dřevěná branka na schodišti, dřevěný poklop na vchodu do sklepa). Je zde také možnost využití hraček či dětského stolečku se židličkou.
Prostorná zahrada je pokryta trávníkem, ovocnými stromy a okrasnými křovinami. Na slunci či ve stínu lze na zahrade posedět po celý den, je zde také možnost grilovaní na terase u domu.
V obci Huntířov je obchod se smíšeným zbožím a Motorest, kde se po celý den vaří, je zde též možnost posezení ve večerních hodinách. Další nejbližší hostinec s venkovním posezením je v obci Dobrná, vzdálené 3 kilometry.

Ubytování Huntirov

Ubytovaci kapacita 8-10osob (moznost pristylky v samostatnem pokoji)
1.ložnice - dvojlůžko
2.ložnice - dvě jednolůžka
3.Ložnice (dvojlůžko, šatník, zrcadlo, velmi prostorná, možnost přistavení dětské postýky), z této ložnice je vchod do koupeleny.
4.ložnice - dvě jednolůžka, možnost spojení ve dvojlůžko
V obývacím pokoji je možnost dvoujluzkove pristylky.
Přízemí:
- Prostorná kuchyň s elektrickým vařičem (4 plotýnky), kachlovými kamny které je možno využít také pro vaření, dvojumyvadlo, lednička s mrazákem, mikrovlná trouba. Ke kuchyni je připojena jídelní část se stolem a křesli a lavičkou pro odpočinek. Možnost využití jako společenská místnost. Obě části mají podlahové vytápění.
- 2 ložnice
- koupelna, WC, sauna
- pokoj pro oložení kol, lyží nebo kočárku
První parto:
- Společenská místnost vybavená křesli, pohovkou, stolem a židlemi, knihovnou a možnost využití společenských her
- Hlavní ložnice
- Koupelna, WC
Sklep se studánkou.
Moznost rozložení sedačky a vytvoření dvojlůžka. Každý pokoj je vybavený elektrickými přímotopy. Kuchyň a obě koupelny jsou vytápěny podlahovým topením. V kuchyni jsou kachlová kamna. Společenská místnost je vybavena kamny na dřevo. Dřevo je možné zakoupit od majitele objektu.

Stravování Huntirov

Motorest který vaří po celý den je vzdálený 0,800km. Jinak v nejbližším okolí není o restaurace a hospůdky nouze a jelikož je to oblíbená turistická oblast vetšina vaří po celý den.

Výlety Huntirov

Tato oblast je velmi přitažlivá jak pro letní, tak i pro zimní aktivity. K vidění jsou zde ojedinělé přírodní krásy jako je napřiklad skalní most Pravčická Brána, pískovcové skály tvořící skalní města a vyhlídky, soutěsky na řece Kamenici, které se dají projíždět na lodičkách, zřícenina hradu Tolštejn, skalní hrad Sloup, historická města a vesničky, kde jsou k vidění ukázky lidové architektury, tvořené především roubenými chalupami či vodními a větrnými mlýny a mnoho jiných lákavých míst k obdivování.
Okolí chalupy je propleteno turistickými stezkami a cyklostezkami, je též popularním místem pro horolezectví, rybaření nebo jízdu na koních. V zimních měsících je zde možnost provozovat jak sjezdařské tak běžkařské lyžovaní ve sportovním areálu Jiřetín pod Jedlovou či Horním Podluží, kde se i provádi úmělé zasněžování. V okolí obce Huntířov se nabízí možnost koupaní v několika rybnících.
Nejbližší rybník, Stará Oleška, se nachazí 3 kilometry od chalupy. Okolí rybníka je ideálním místem pro celoroční rekreaci, a proto zde není nouze o různé hospůdky a restaurace s možností stravovaní po celý den.
Nejbližší město Děčín je vzdáleno 15 kilometrů. Kromě obstarání nákupů zde lze také navštívit ZOO, Děčínský zámek, místní koupaliště s 50m bazénem a brouzdalištěm pro děti, dále též muzeum. V letních měsících lze využít lodní dopravu do Hřenska po řece Labi.
Nejbližší rybník, Stará Oleška, se nachazí 3 kilometry od chalupy. Okolí rybníka je ideálním místem pro celoroční rekreaci, a proto zde není nouze o různé hospůdky a restaurace s možností stravovaní po celý den.
Nejbližší město Děčín je vzdáleno 15 kilometrů. Kromě obstarání nákupů zde lze také navštívit ZOO, Děčínský zámek, místní koupaliště s 50m bazénem a brouzdalištěm pro děti, dále též muzeum. V letních měsících lze využít lodní dopravu do Hřenska po řece Labi.

Informace Huntirov

Provoz chalupy: celoročně. Silvestrovské pobyty. Minimální délka ubytování: 7 dní.

Složení 50% z ceny za ubytování k závazné rezervaci chalupy a doplaceni celkove částky dva týdny před příjezdem. Kauce při příjezdu 3000kč v případě vrácení objektu v požadovaném stavu je kauce vrácena v plné výši.

V zimním období se při odjezdu plati cena spotřebované energie. Celoročně se platí rekreační ubytovaci poplatek - 15kc/den za osobu.

Ceník ubytování / Ceny za týden
Zimní sezona: 12.000,- Kč za chalupu.
Letní sezona: 15.000,- Kč za chalupu.
Mimo sezonu: 12.000,- Kč za chalupu.
Silvestr
5000,- Kč
5000/ den, minimum 4 dny, vratna kauce 5000kc

Koupání v okolí
Lyžařský vlek
Sauna
Bazén
Kuchyňka
Televize
Krb
Přípojka na internet
Terasa
Les
Zahrada
Satelit
Houbaření
Dětské hříště
Koupelna
Kouření v objektu
Restaurace v blízkosti
Domácí zvíře
Obchod v blízkosti
Půjčování kol
Parkování u objektu
Náročnější sporty
Společenská místnost
Vinárna
Jízdárna
Historické památky
Cykloturistika
Příjem platebních karet