Vyhledávání
Druh ubytování:

Vyberte kraj:

Vyberte turistickou oblast:


Vyzkoušejte rozšířené vyhledávání
Ubytování
Turistické oblasti
Doporučujeme
Telestica, www.telestica.cz


auto-inzert.cz


mobilní domy


nove-zaluzie.cz
AKCE: Nyní základní registrace objektu zdarma!
Pension Seeberg
1 2
Náročnější sportyNáročnější sportyCykloturistikaCykloturistikaHistorické památkyHistorické památkyJízdárnaJízdárnaRestaurace v blízkostiRestaurace v blízkostiDomácí zvířeDomácí zvířeKouření v objektuKouření v objektuDětské hříštěDětské hříštěPřípojka na internetPřípojka na internetKrbKrbTelevizeTelevizeSaunaSaunaKoupání v okolíKoupání v okolí

Ubytování Penzion
Kraj: Karlovarský kraj
Turistická oblast: Západní Čechy
Obec: Františkovy Lázně
Ubytovací kapacita: 1 - 40 osob
Cena za noc: od 400 Kč (se snídaní)

Provozovatel: Radovan Caran
Email pro rezervaci: seeberg@seeberg.cz
Kontaktní telefon:
Webové stránky objektu: www.seeberg.cz

+ Přidat do oblíbených

Kontaktní údaje - Pension Seeberg

Provozovatel: Radovan Caran
Email provozovatele: seeberg@seeberg.cz

Webové stránky: www.seeberg.cz

Podrobnější informace o cenách najdete přímo na našem webu: www.seeberg.cz

TERMÍN / DRUH POBYTU CENA S DPH
Sezóní cena za osoba / noc 400 Kč
Mimosezóní cena za osoba / noc 400 Kč
Cena za celý objekt / týden 0 Kč
Cena za zkrácený pobyt (pokud je dostupný) 0 Kč


PROVOZ OBJEKTU INFORMACE
Provoz objektu Letní
Letní sezóna 16.03. ? 15.11.
Zimní seźona
Zkrácený pobyt není možný

Pension Seeberg se nachází v bezprostřední blízkosti romantického hradu Seeberg v klidné a průmyslem nedotčené oblasti pět minut od centra světoznámých Františkových Lázní. Nádherná příroda snoubící se s tajemnou historií vytváří idylické prostředí pro regeneraci organismu našich hostů. Krajina je protkána značenými cyklotrasami, cestami pro pěší turistiku a naučnými stezkami.

Ubytování Františkovy Lázně

Všechny pokoje jsou světlé s výhledem na hrad Seeberg nebo chebskou kotlinu. K vybavení pokojů patří koupelna se sprchou, WC, satelitní TV, vysokorychlostní internetové připojení WIFI. Samozřejmostí je dostupnost všech českých mobilních operátorů. Rodiná firma zajišťové veškeré lázeňské a ubytovací služby té nejvyšší kvality. Ubytování je možné ve 2 a 3 lůžkových pokojích moderně vybavených odpovídající standardu ***. Lázeňské a wellnes procedury provádíme v širokém rozsahu s odbornou péčí. K dispozici vlastní vnitřní bazén z whirpoolem a protiproudem.

Stravování Františkovy Lázně

Součástí ceny je snídaně nabízená formou švédských stolů bohatého výběru. Obsahuje též dietní, bezlepková, vegetariánská a podobná jídla. Restaurace a večeře jsou podávána ve vlastní restaruci z bohaté nabídky dle osobního přání. K dispozici je také zahradní restaurace. Naše restaurace zajišťují celodenní stravování nebo polopenzi s možností výběru z místních a mezinárodních pokrmů. Posedět můžete také u baru, který je v provozu po celý den. K dispozici je také větší sál vhodný pro pořádání svatebních hostin nebo jiných společenských akcí.

Výlety Františkovy Lázně

Ani ctitelé kultury nepřijdou zkrátka. Bohatý kulturní program uspokojí Vaše potřeby v oblasti divadla, umění i filmové tvorby. Ve městě jezdí mikrovláček, který ocení především vaše děti. Nedaleko se nachází mimo jiné přírodní rezervace SOOS s bahenními sopkami, či historická rezervace Žirovnice se známými vykopávkami. Pro milovníky historie se nabízí návštěva hradů Cheb, Seeberg, Libštejn, Skalná, Starý Hroznatov, Bečov, Loket, zámku Kynžvart a zřícenin hradů Starý Rybník či Andělská hora. Zajímavý pro vás bude i výlet do dalších měst lázeňského trojúhelníku Karlových Varů a Mariánských Lázní.V těsné blízkosti bylo zřízeno špičkové 18-ti jamkové golfové hřiště, patřící mezi nejlepší v Česku – náročnost 72 par, plocha 72 ha, celková délka 6114 m.

Koupání v okolí
Lyžařský vlek
Sauna
Bazén
Televize
Kuchyňka
Krb
Koupelna
Přípojka na internet
Satelit
Terasa
Obchod v blízkosti
Zahrada
Vinárna
Les
Příjem platebních karet
Houbaření
Dětské hříště
Kouření v objektu
Domácí zvíře
Restaurace v blízkosti
Parkování u objektu
Společenská místnost
Jízdárna
Historické památky
Cykloturistika
Půjčování kol
Náročnější sporty