Reklama Kořenec Golf
AKCE: Nyní základní registrace objektu zdarma!

hotel Primula penzion


Ubytování Penzion
Kraj: Jihočeský kraj
Turistická oblast: Šumava
Obec: Nová Pec
Ubytovací kapacita: 0 - 50 osob
Cena za noc: od od 150.- Kč (bez snídaně)

Provozovatel: Jitka Janíčková
Email pro rezervaci:
hotel_primula@quick.cz
Kontaktní telefon: 728588710 / 728588710
Webové stránky objektu: www.primula-lisak.cz

Přidat do oblíbených Úvodní popis Kontaktní údaje Ceník ubytování
hotel Primula penzion
1

Nová Pec včetně jejích částí /Nové Chalupy,Bělá/je podle znalců Šumavy skvělým místem kde je možné koupat se v Lipně a provozovat vodní zábavy a sporty.V zimní sezoně nabízí novou možnost a to je HOCHFICHT/Smrčina/s jejími jedenácti sjezdovkami.Vzdálenost 6 km.vzdušnou čarou.V létě je vynikajícím odrazovým můstkem pro cykloturisty a turisty pěší,protože je protkána mnoha značenými stezkami které vedou hned vedle objektů.V zimě jsou stejné stezky upravovány pro běžkaře,nehledě k blízkosti Nordic fitnes parku.
Pro zájemce o sauny,masáže a plavání v zimní sezoně nebo když je chladno doporučujeme bazén ve Volarech nebo areál Mariny v Lipně n.Vlt.
V okolí je mnoho hraničních přechodů/stačí nový OP.
V blízkém okolí vede Schwarzenberský kanál který byl prohlášen technickou památkou UNESCO.Spojuje Severní moře s mořem Černým.Vynikajícím nápadem je projížďka historickým vláčkem.Plešné jezero a další a další rarity z nichž o některých jsou informace i na našem webu.

Vybavení Nová Pec

Objekty stojí cca.300 m.od hladiny Lipna pod Plechým a Smrčinou/Hochfichtem/.Je tedy možné se koupat i v zimě lyžovat.Objekty jsou zrekonstruované historické objekty které mají svou duši.Patří k nim rozsáhlé pozemky s vlastními parkovišti,kurty,sportovišti.Mají vlastní hospody s krby a výběrem jídel

Výlety Nová Pec

Objekty stojí v katastru obce Nová Pec /Nové Chalupy - Bělá/cca.300 m.od hladiny Lipenského jezera pod Plechým a Smrčinou/Hochfichtem/.Vzdálenost od hranic se SRN je cca.6 000 m. od hranic s Rakouskem cca.5 000 m.Před objekty zastavuje autobus,200 m.od Lišáka i vlak.Nová Pec se rozkládá přesně mezi Č.Krumlovem a Prachaticemi na začátku Lipna.Příjezd autem je tedy možný z obou stran.Přesný návod je na našem webu.Automobily našich hostů mají možnost parkovat bezplatně na parkovištích patřících k objektům.


Lyžařský vlek
Koupání v okolí
Bazén
Sauna
Kuchyňka
Televize
Krb
Přípojka na Internet
Terasa
Zahrada
Les
Houbaření
Koupelna
Satelit
Dětské hřiště
Kouření v objektu
Domácí zvíře
Restaurace v blízkosti
Obchod v blízkosti
Parkování u objektu
Společenská místnost
Jízdárna
Historické památky
Cykloturistika
Půjčování kol
Náročnější sporty
Vinárna
Příjem platebních karet
Vyhledávání
Druh ubytování:

Vyberte kraj:

Vyberte turistickou oblast:


Vyzkoušejte rozšířené vyhledávání
Typ ubytování Turistické oblasti Doporučujeme

auto-inzert.cz


reality-inzert.cz
Přihlášení uživatele

Nahoru - TOP
Kontakt | Reklama | Partneři | Mapa stránek Copyright © 2010 SuperChalupy.cz - chaty a chalupy k pronajmutí, ubytování

Partneři: Koupaliště a aquaparky ČR, Levné ubytování v ČR, Ubytování na Vysočině, Letní dovolená, Jaroměřice, ubytování v praze, ubytování v krkonoších, Ubytování Český Krumlov, Česko, Ubytování v Brně - klidné privátní ubytování s parkováním, Ubytování, penzion Šumperk, Levné letenky, Levné letenky, Ubytování Máchovo jezero, Autoservis, pneuservis Brno,  Chorvatsko apartmány, Internetové obchody Brno, Exclusive STAVBY , Auto inzerce - auto-inzert.cz, Reality-inzert.cz, Tvorba webových stránek Praha, Soutěže o ceny na internetu, Tvorba webových stránok, e-shopy, Ubytování v apartmánu - Liptov