Vyhledávání
Druh ubytování:

Vyberte kraj:

Vyberte turistickou oblast:


Vyzkoušejte rozšířené vyhledávání
Ubytování
Turistické oblasti
Doporučujeme
Telestica, www.telestica.cz


auto-inzert.cz


mobilní domy


nove-zaluzie.cz
AKCE: Nyní základní registrace objektu zdarma!
Sluneční dvůr
1
Náročnější sportyNáročnější sportyHistorické památkyHistorické památkyRestaurace v blízkostiRestaurace v blízkostiPřípojka na internetPřípojka na internetKrbKrbTelevizeTelevizeKoupání v okolíKoupání v okolí

Ubytování Hotel
Kraj: Jihomoravský kraj
Turistická oblast: Jižní Morava
Obec: Brno
Ubytovací kapacita: 1 - 53 osob
Cena za noc: od 1800 Kč (se snídaní)

Provozovatel: Recepce hotelu
Email pro rezervaci: info@slunecnidvur.cz
Kontaktní telefon: 545 211 442
Webové stránky objektu: www.slunecnidvur.cz

+ Přidat do oblíbených

Kontaktní údaje - Sluneční dvůr

Provozovatel: Recepce hotelu
Email provozovatele: info@slunecnidvur.cz

Telefon: 545 211 442
Webové stránky: www.slunecnidvur.cz

Podrobnější informace o cenách najdete přímo na našem webu: www.slunecnidvur.cz

TERMÍN / DRUH POBYTU CENA S DPH
Sezóní cena za osoba / noc 1800 Kč
Mimosezóní cena za osoba / noc 0 Kč
Cena za celý objekt / týden 0 Kč
Cena za zkrácený pobyt (pokud je dostupný) 0 Kč


PROVOZ OBJEKTU INFORMACE
Provoz objektu
Letní sezóna
Zimní seźona
Zkrácený pobyt není možný

Hotel Sluneční dvůr se nachází v klidném prostředí Přemyslova náměsti. Jeho předností je malá vzdálenost od mezinárodního letiště Brno - Tuřany a rychlá a snadná dostupnost z dálnice D1, D2 nebo z centra Brna po rychlostní i městské komunikaci směrem na Olomouc. Kapacita hotelu je 53 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích.

Ubytování Brno

Hotel Sluneční dvůr má pro Vás připraveno 16 pokojů s celkovým počtem 53 lůžek. - více Našim hostům jsou k dispozici většinou dvoulůžkové pokoje s možností rozšíření o další dvě lůžka v mezonetu, několik pokojů třílůžkových, dále apartmán a 'family rooms', které jsou ideální pro pobyt rodin s dětmi (dva oddělené pokoje s jedním vstupem a společným sociálním zařízením). Apartmán Exclusive obsahuje velkou koupelnu s rohovou vanou a plně vybavenou kuchyni (vč. myčky na nádobí). Všechny pokoje jsou svou velikostí nadstandardní, lůžka mají rozměry minimálně 200 x 100 cm, jsou vybaveny klimatizací, sociálním zařízením s vanou nebo sprchovým koutem. Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní připojení k internetu, LCD televize a trezor. Hotelové vybavení splňuje evropské standardy na úroveň ****. Děti do 6 let zdarma, od 6 do 12 let 50% sleva. V objektu je také pobočka Komerční banky, květinářství, cukrárna, kadeřnictví, modeláž nehtů.

Stravování Brno

V restauraci Vám nabízíme vybraná gurmánská jídla (pečenou kachnu, tatarský biftek s koňakem, pečené vepřové koleno s křenem a hořčicí a další speciality). Můžete také ochutnat vegetariánská nebo bio jídla, exlkuzivní oceněná vína. Můžete si zde vychutnat příjemné posezení u krbu, v letním období můžete posedět na terase nebo zahrádce. Restaurace má bezbariérový přístup vchodem do jídelny. V jídelně si můžete každý den vybrat a pochutnat na 15 jídlech české i zahraniční kuchyně. Pořádáme párty, rauty, recepce k různým příležitostem. V místnosti se nalézá taneční parket.

Výlety Brno

Město Brno i Jihomoravský kraj jsou známé konáním mezinárodních veletrhů, kongresů a výstav. Každoročně jsou ve městě pořádány kulturní akce a festivaly. Velkou oblibu si získaly přehlídky ohňostrojů Ignis Brunensis v akci Brno - město uprostřed Evropy. Významné jsou sportovní akce jako Grand Prix silničních motocyklů. Každoročně jsou velmi atraktivní Napoleonské slavnosti na slavkovském bojišti. Návštěvníci mohou obdivovat krásy blízkého Moravského krasu a známé propasti Macocha.

Informace Brno

Podrobnější informace, ceník i další kontakty naleznete na www.slunecnidvur.cz.

Koupání v okolí
Lyžařský vlek
Televize
Bazén
Krb
Sauna
Přípojka na internet
Kuchyňka
Terasa
Zahrada
Restaurace v blízkosti
Les
Obchod v blízkosti
Houbaření
Parkování u objektu
Koupelna
Historické památky
Satelit
Náročnější sporty
Dětské hříště
Kouření v objektu
Domácí zvíře
Společenská místnost
Jízdárna
Cykloturistika
Půjčování kol
Vinárna
Příjem platebních karet